Maak werk van jouw Permanente Educatie

21 augustus 2025
Publicaties

We zijn ruim over de helft van het jaar; een uitstekend moment om de balans op te maken voor jouw PE-verplichtingen. Heb jij je PE-punten op orde? Controleer in Mijn NRVT hoe je ervoor staat. PE-punten in de vrije ruimte kun je eenvoudig zelf opvoeren.

NRVT benadert taxateurs met een achterstand uit voorgaande jaren binnenkort persoonlijk. Wordt de achterstand dit jaar niet ingehaald, dan kunnen er maatregelen volgen.

Permanente Educatie is meer dan een verplichting: het is een kans om je kennis te verdiepen, je rapporten te versterken en je waarde voor opdrachtgevers te vergroten. Bekijk het actuele PE-aanbod op onze website en voorkom last-minute stress.

Heb je hier hulp bij nodig? Neem gerust contact met ons op via info@nrvt.nl. We helpen je graag op weg.


Terug naar overzicht